Фільтр салону WIX FILTERS WP2199 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
WP2199
Виробник
WIX FILTERS
Виконання фільтра
Фільтр активованого вугілля
Довжина [мм]
240
Ширина (мм)
196
Висота [мм]
28
SVHC
Не містить речовин SVHC!
Двигун і система випуску

Фільтр салону WIX FILTERS WP2199

  • 0 відгуків

453,00 ₴

  • завтра
  • Код: 267612

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «WIX FILTERS WP2199»

  • 0 відгуків

534,00 ₴ 2 дні

Оригінал
  • 0 відгуків

739,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

682,00 ₴ завтра

Фільтр салону MAHLE / KNECHT LA464
  • 0 відгуків

709,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

818,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

655,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

275,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

1 264,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

403,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

234,00 ₴ завтра

Оригінальні номери

Hyundai/Kia/Mobis
  • 97133F2100
  • 97133F2200

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Фільтр салону WIX FILTERS WP2199 за ціною 453 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Фільтр салону WIX FILTERS WP2199 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Фільтр салону WIX FILTERS WP2199 відповідає оригіналу 97133F2100, 97133F2200 та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  -.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Фільтр салону WIX FILTERS WP2199?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника WIX FILTERS. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.

Деталям на вантажівки відповідають оригінальні номери 97133F2100, 97133F2200. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.

Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.