Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
JT394K
Виробник
JS ASAKASHI
Перегляд коробки передач
Автоматична коробка передач 6-ступінчаста
Висота [мм]
62
Довжина [мм]
225
Ширина (мм)
135
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
З прокладкою масляного картера
Коробка передач

Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K

  • 0 відгуків

1 670,00 ₴

  • завтра
  • Код: 6795909

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «JS ASAKASHI JT394K»

  • 0 відгуків

1 317,00 ₴ завтра

Оригінал
Фильтр масляний WIX FILTERS 58010
  • 0 відгуків

1 214,00 ₴ 4 дні

Оригінальні номери

TOYOTA
  • 3533033050
  • 3533048020

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K за ціною 1670 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K відповідає оригіналу 3533033050, 3533048020 та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  -.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Фільтр оливний АКПП JS ASAKASHI JT394K?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника JS ASAKASHI. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.

Деталям на вантажівки відповідають оригінальні номери 3533033050, 3533048020. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.

Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.