Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
VKDY 315021
Виробник
SKF
Парні номери артикулів
VKDY 315021
Довжина [мм]
71
Розмір різьблення
M12 x 1.25
Розмір різьблення 1
M12 x 1.25

Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021

  • 0 відгуків

1 178,00 ₴

  • 18 днів
  • Код: 1885249
Передоплата 60%
Поверненню не підлягає
Наявність:
18 днів

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «SKF VKDY 315021»

  • 0 відгуків

523,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

647,00 ₴ завтра

Наконечник поперечной рулевой тяги FEBI BILSTEIN 109577
  • 0 відгуків

1 103,00 ₴ 18 днів

  • 0 відгуків

1 012,00 ₴ 18 днів

Наконечник поперечной рулевой тяги SIDEM 9036
  • 0 відгуків

1 163,00 ₴ 17 днів

  • 0 відгуків

997,00 ₴ 17 днів

Наконечник поперечной рулевой тяги MONROE L24116
  • 0 відгуків

1 298,00 ₴ 18 днів

Наконечник поперечной рулевой тяги ASHIKA 111-08-824
  • 0 відгуків

982,00 ₴ 18 днів

Наконечник поперечной рулевой тяги RTS 91-08533
  • 0 відгуків

1 163,00 ₴ 18 днів

Наконечник поперечной рулевой тяги A.B.S. 230735
  • 0 відгуків

1 133,00 ₴ 18 днів

Оригінальні номери

NISSAN
  • 485204A00B
Opel
  • 4709195
  • 93194035

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021 за ціною 1178 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021 відповідає оригіналу 485204A00B та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  -.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Наконечник рулевой тяги SKF VKDY 315021?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника SKF. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.
Деталям на вантажівки відповідають оригінальні номери 485204A00B. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.
Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.