Вал приводной GKN (Lobro) 301923 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
301923
Виробник
GKN (Lobro)
Сторона встановлення
Передній міст праворуч
Зовнішнє зачеплення з боку колеса
28
Зовнішнє зачеплення із боку диференц.
25
Довжина [мм]
1070
Діаметр шарніра з боку колеса [мм]
100
Діаметр шарніра з боку приводу [мм]
100
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
З підшипником
Розмір різьблення
M28x1.5
Довжина 2 [мм]
388
Замінна частина
Коробка передач

Вал приводной GKN (Lobro) 301923

  • 0 відгуків

8 223,00 ₴

  • 19 днів
  • Код: 1971679
Передоплата 60%
Поверненню не підлягає
Наявність:
19 днів

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «GKN (Lobro) 301923»

  • 0 відгуків

1 626,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

1 569,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

4 423,00 ₴ завтра

Піввісь (передня) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 1.9D-2.8D 94-02 (R) (28x37x1072mm) MEYLE 214 498 0059
  • 0 відгуків

6 349,00 ₴ завтра

Вал приводной BGA DS6710R
  • 0 відгуків

5 747,00 ₴ 18 днів

Вал приводной MAGNETI MARELLI 302004190033
  • 0 відгуків

4 277,00 ₴ 17 днів

  • 0 відгуків

5 260,00 ₴ 17 днів

Вал приводной GSP 210068
  • 0 відгуків

4 089,00 ₴ 18 днів

Вал приводной GSP 210029
  • 0 відгуків

4 204,00 ₴ 18 днів

  • 0 відгуків

7 514,00 ₴ 19 днів

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 95606804
  • 327478
  • 3273N4
  • 3273C7
  • 32736R
  • 327362
  • 327360
  • 96184033

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Вал приводной GKN (Lobro) 301923 за ціною 8223 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Вал приводной GKN (Lobro) 301923 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Вал приводной GKN (Lobro) 301923 відповідає оригіналу  та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  -.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Вал приводной GKN (Lobro) 301923?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника GKN (Lobro). Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.

Деталям на вантажівки відповідають оригінальні номери. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.

Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.