Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
48870
Виробник
FEBI BILSTEIN
Макс. довжина [мм]
248
Мін. довжина [мм]
190
Діаметр поршневого штока [мм]
12
Діаметр точок кріплення [мм]
14
Вага, кг]
7
Спосіб кріплення амортизатора
Верхній отвір, Нижній отвір
Сторона встановлення
Позаду
Вид експлуатації
Механічний
? труби [мм]
38
Iveco

Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

1 944,00 ₴

  • 17 днів
  • Код: 1607449
Передоплата 60%
Поверненню не підлягає
Наявність:
17 днів

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FEBI BILSTEIN 48870»

Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 102166
  • 0 відгуків

6 053,00 ₴ 17 днів

Амортизатор кабіни MONROE CB0146
  • 0 відгуків

2 857,00 ₴ 17 днів

Оригінальні номери

IVECO
  • 98408735
  • 0042555627
  • 0008141735
  • 008141735
  • 042555627
  • 098408735
  • 08141735
  • 42555627
  • 8141735
  • 0098408735

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870 за ціною 1944 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870 відповідає оригіналу 98408735, 0042555627, 0008141735 та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  - Івеко ЕвроКарго.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Амортизатор кабины FEBI BILSTEIN 48870?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника FEBI BILSTEIN. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.

Деталям на вантажівки Iveco EuroCargo відповідають оригінальні номери 98408735, 0042555627, 0008141735. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.

Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.