Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
31225
Виробник
FEBI BILSTEIN
Довжина [мм]
385
Зовнішнє різьблення [мм]
M14 x 1.5, M18 x 1.5
Ширина зіву гайкового ключа
38
Сторона встановлення
Передня вісь. двосторонньо
Вага, кг]
1.276
Необхідна кількість
2
Підвіска і рульове

Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225

  • 0 відгуків

2 263,00 ₴

  • 18 днів
  • Код: 1614657
Передоплата 60%
Поверненню не підлягає
Наявність:
18 днів

Самовивіз з магазину

Рівне
Безкоштовно

Доставка

На склад "Нової пошти" На склад "Нової пошти"
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Приватбанк оплата частинами

Наложений платіж, Предоплата на карту ПБ, Готівкова оплата, Частичная предоплата, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Комплектуючі - «FEBI BILSTEIN 31225»

Аналоги «FEBI BILSTEIN 31225»

Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31222
  • 0 відгуків

897,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

738,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

947,00 ₴ завтра

  • 0 відгуків

1 005,00 ₴ завтра

Осьовий шарнір, рульова тяга, лів/прав, пер APPLUS 14532AP
  • 0 відгуків

502,00 ₴ 4 дні

Тяга рулевая поперечная FEBI BILSTEIN 40552
  • 0 відгуків

3 292,00 ₴ 17 днів

  • 0 відгуків

1 350,00 ₴ 18 днів

Оригінальні номери

BMW
  • 32103444999
  • 32303418204
  • 32103412798

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225 за ціною 2263 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225 відповідає оригіналу 32103444999, 32303418204, 32103412798 та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  -.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Тяга рулевая FEBI BILSTEIN 31225?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника FEBI BILSTEIN. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.
Деталям на вантажівки відповідають оригінальні номери 32103444999, 32303418204, 32103412798. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.
Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.