Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000 (фото 1)
Характеристики
Каталоговий номер
001 TC 18023 000
Виробник
MAHLE / KNECHT
Тип заряджання
Турбонагнітач
Тільки у поєднанні з
001TA18023000
Mercedes
Двигун і система випуску

Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

18 112,00 ₴

Комплекти в яких міститься «MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000»

Аналоги «MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000»

Монтажний комплект MAHLE / KNECHT 001TA18023000
  • 0 відгуків

2 017,00 ₴ сьогодні

Турбокомпресор MAHLE / KNECHT 001TM18023000
  • 0 відгуків

34 103,00 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

MERCEDES-BENZ
  • MA0100961799
  • A010096179980
  • MA0090960199
  • 100961799
  • 90960199
  • A009096019980
  • 009096019980
  • A0100961799
  • A0090960199
  • 0100961799
  • 0090960199
  • 10096179980

Вихід з ладу деталі може стати справжньою проблемою для власника вантажних авто, автобусів, причепів та напівпричепів. Інтернет-магазин Автомобільні системи допомагає швидко вирішити її. Пропонуємо якісні запчастини для вантажних автомобілів за доступною вартістю. Зокрема, у нас можна купити Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000 за ціною 18112 грн з доставкою в Україні. Гарантуємо якість та швидку відправку.

Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000 - переваги покупки в інтернет-магазині Autosystems

Autosystems є найкращим рішенням для придбання запчастин для вантажівок та інших видів транспорту. Компанія пропонує широкий вибір деталей та вигідні умови замовлення. Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000 відповідає оригіналу MA0100961799, A010096179980, MA0090960199 та встановленим стандартам. Підходить на вантажні автомобілі  - Мерседес Актрос.

Серед додаткових переваг інтернет-магазину можна виділити допомогу з вибором та гарантію на всі види продукції.

Як оформити та оплатити замовлення на деталь Турбіна MAHLE / KNECHT 001 TC 18023 000?

Процедура покупки є досить простою. Достатньо скористатися простою формою на сайті. В ній потрібно вказати контактні дані та адресу. Крім цього, ви можете зв’язатися з менеджерами за телефоном.

Умови оплати відрізняються в залежності від статусу покупця. Фізичні особи можуть замовити запчастину накладеним платежем або сплатити відразу на сайті через банківський додаток. Для юридичних осіб та ФОПів пропонуємо безготівковий розрахунок.

Продукція може доставлятися через Нову Пошту або іншу службу, яка є зручнішою для вас. Якщо обираєте перший спосіб, тоді можете розраховувати на кур’єрську доставку, відправку у поштомат або самовивіз з відділення.

Компанія Autosystems надає гарантію на всі запчастини у каталозі від виробника MAHLE / KNECHT. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, тому впевнені у якості.

Деталям на вантажівки Mercedes Actros відповідають оригінальні номери MA0100961799, A010096179980, MA0090960199. Якщо виникають питання щодо цих характеристик, звертайтесь до менеджера.

Для покупок на суму понад 4 000 грн. або під час акційних заходів доставляємо безкоштовно.